byard ایران تاکسی شورای شهر شورای اسلامی

byard: ایران تاکسی شورای شهر شورای اسلامی حمل و نقل عمومی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار اجتماعی افزایش ۱۴.۷ درصدی حقوق مستمری‌بگیران نهادهای حمایتی

رئیس شرکت بهزیستی کشور با اشاره به زیاد کردن مستمری مددجویان زیرپوشش بهزیستی و کمیته امداد در سال گذشته گفت: پارسال مستمری مددجویان دستگاه‌های حمایتی به ۳.۴ درص

افزایش ۱۴.۷ درصدی حقوق مستمری‌بگیران نهادهای حمایتی

افزایش ۱۴.۷ درصدی حقوق مستمری بگیران نهادهای حمایتی

عبارات مهم : افراد معلول

رئیس شرکت بهزیستی کشور با اشاره به زیاد کردن مستمری مددجویان زیرپوشش بهزیستی و کمیته امداد در سال گذشته گفت: پارسال مستمری مددجویان دستگاه های حمایتی به ۳.۴ درصد زیاد کردن یافت که امیدواریم با زیاد کردن ۱۴.۷ درصدی حقوق مستمری بگیران در سال ۹۷ بتوانیم حداقل معیشت این افراد را تأمین کنیم.

به گزارش ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی امروز در همایش علمی ـ کاربردی مدیران حراست بهزیستی کشور در همدان، افزود: هم اکنون شرکت بهزیستی با بسیاری از شرکت های مطرح دنیا که دارای علوم تخصصی هستند، ارتباط برقرار کرده است و امیدواریم ارائه این خدمات تخصصی به جامعه نشانه زیاد کردن یابد به طوریکه بهزیستی به دنبال تکامل بخشی و کیفیت بخشی خدمات است.

وی با بیان اینکه توجه به کارها پیشگیرانه و نوآورانه و حمایت از کارهای نو و تازه باید سرلوحه کار بهزیستی کشور قرار گیرد، تصریح کرد: توجه به کارها پیشگیرانه، اثربخشی کارها پیشگیرانه و مشمولیت کارها پیشگیرانه سه اصل و سیاست بهزیستی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

افزایش ۱۴.۷ درصدی حقوق مستمری‌بگیران نهادهای حمایتی

محسنی بندپی افزود: تاکنون در جهت کارها پیشگیرانه بهزیستی ۸۰ درصد از گروه های نشانه مورد غربالگری بینایی و شنوایی قرار گرفته اند و جهت جلوگیری از معلولیت زایی در جامعه، غربالگری ژنتیک پیش از ازدواج به وسیله بهزیستی در حال اجراست.

وی راجع به قانون حمایت از حقوق افراد معلول در کشور اعلام کرد: آئین نامه مباحثی همچون مناسب سازی، حقوق پرستاری از معلولان، حقوق معلولان و … در حال نوشتن است و به زودی با حمایت مجلس شورای اسلامی اجرا می شود.

رئیس شرکت بهزیستی کشور با اشاره به زیاد کردن مستمری مددجویان زیرپوشش بهزیستی و کمیته امداد در سال گذشته گفت: پارسال مستمری مددجویان دستگاه‌های حمایتی به ۳.۴ درص

معاون وزیر کار در ادامه نیروهای حراست را آگاه و هوشیار معرفی کرد و با بیان اینکه این افراد دارای خصوصیاتی چون هوشمندی، تاثیرگذاری و پاسخگویی هستند، گفت: انتظار ما از نیروهای حراست بهزیستی کشور این است که در تصمیم سازی و مشاوره ها امین مدیر دستگاه های اجرایی باشند.

وی در بخش نهایی سخنانش اظهار کرد: مؤلفه های نظام مقدس جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران دشمن های کشور را دچار تشویش و اضطراب کرده بنابراین حضور آگاهانه و بیدار مردم در همه صحنه های حساس سیاسی کشور مهم ترین مؤلفه پیروزی نظام است.

محسنی بندپی در آخر گفت: وجود ولایت فقیه، تقویت روحیه ایثار و مقاومت، اشرافیت و تسلط کافی نیروهای انتظامی، ارتش و نیروهای امنیتی موجب شده است بتوانیم توطئه های دشمن های علیه کشور کشور عزیزمان ایران را خنثی کنیم.

افزایش ۱۴.۷ درصدی حقوق مستمری‌بگیران نهادهای حمایتی

واژه های کلیدی: افراد معلول | مستمری بگیران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs