byard ایران تاکسی شورای شهر شورای اسلامی

byard: ایران تاکسی شورای شهر شورای اسلامی حمل و نقل عمومی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دفاعیه اسدی نسبت به بیانیه سرمربی تیم ملی

اگر اخراج بد هست، کی روش به بدترین شکل از امارات اخراج شد/ شخصیت او متناسب با دایره لغاتش است/ مورد نیاز باشد فایل صوتی اش را منتشر می کنم

دفاعیه اسدی نسبت به بیانیه سرمربی تیم ملی

دفاعیه اسدی نسبت به بیانیه سرمربی تیم ملی

عبارات مهم : فوتبال

دفاعیه اسدی نسبت به بیانیه سرمربی تیم ملی :

اگر اخراج بد هست، کی روش به بدترین شکل از امارات اخراج شد/ شخصیت او متناسب با دایره لغاتش است/ مورد نیاز باشد فایل صوتی اش را منتشر می کنم

دفاعیه اسدی نسبت به بیانیه سرمربی تیم ملی

دبیرکل فدراسیون فوتبال نسبت به توهین های سرمربی تیم ملی به وی تصویر العمل نشان داد.

به گزارش فارس،کارلوس کی روش شب گذشته در صفحه مجازی خود انتقادات تندی را علیه علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال مطرح کرد و در اقدامی بی سابقه او را جادوگر خواند و خواستار اخراج او از فدراسیون فوتبال شد.

بر همین اساس علیرضا اسدی در گفت وگویی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس به نحوی از خود دفاع کرده و این ادبیات و فرهنگ را در شأن خود کی روش دانست.

اگر اخراج بد هست، کی روش به بدترین شکل از امارات اخراج شد/ شخصیت او متناسب با دایره لغاتش است/ مورد نیاز باشد فایل صوتی اش را منتشر می کنم

صحبت های کامل دبیر کل فدراسیون را در زیر می خوانیم:

اسدی در ابتدای صحبت های خود گفت:معمولا می گویند سکوت علامت عقلانیت کامل است و کمال عقل به شمار می رود.در بعضی پرسشها که منافع ملی ارجح محسوب می شود نسبت به منافع سازمانی و شخصی باید سکوت کرد.بحث آسیب شناسی که آیا باید این حرف ها زده شود برمی گردد به 2 جلسه ابتدایی که با کی روش داشتیم و جلسه دوم که 5 ساعت به طول انجامید و به صورت ضبط شده است فایل صوتی آن موجود است و اگر مورد نیاز باشد آن را در اختیار مردم خواهم گذاشت و مطمئن باشید اگر صلاح باشد یک روز حتما این کار را خواهم کرد چون جهت منافع ملی ام از همه چیز می گذرم.من جهت مردم زندگی می کنم و اینجا کشور من است و چند صباحی نمی آیم و بروم. من جهت مردم، کشورم و دینم زندگی ام را می دهم.

* اگر ما سکوت می کنیم یعنی ضعیف هستیم

وی ادامه داد: 2 بحث را از روز اول داشتیم؛ اول اینکه دانش فنی به وسیله کی روش باید نهادینه می شد که الحمدالله حرف مان به کرسی نشست و مشخص شد که او دانش فنی اش را می فروشد و نهادینه نمی کند. الان هم آفتاب آمد علت آفتاب. چون تمام ایرانی ها بیرون هستند و این یعنی توهین به ملت ما، توهین به منافع ملی ما، توهین به منابع ملی ما و توهین به منابع انسانی و مالی ما. حالا خیلی بد است بگویند عیبی ندارد که بردیم و به جام جهانی رفتیم. اگر دانش فنی نهادینه شود حتما پیروزی های ممتد و پیوسته می آوریم. الان هم اگر سکوتم را می شکنم به خاطر این است که از خطر رد شده است و به جام جهانی رسیده ایم ولی اگر سکوت می کنیم یعنی ضعیف هستیم؟! خیر سکوت می کنیم تا خوش حالی مردم تلخ نشود.

دفاعیه اسدی نسبت به بیانیه سرمربی تیم ملی

*آقای کی روش شما در گذشته هم به تاج و کفاشیان توهین کردی

اسدی گفت: دومین عنوان تعریف جایگاه افراد هست. شما یک آدم فنی هستی و باید در حیطه خودت کار کنی. اینکه قبلا به شما چه کسی اجازه داده و بعدا چه کسی اجازه داده، به این پرسشها کار ندارم. من در دوره خودم برخوردی که شایسته شما بود را با شما انجام دادم. حالا او چه بماند و چه نماند و چه عده ای خوششان بیاید و عده ای خوششان نیاید. این درست نیست که اینطور توهین کنید. شما در گذشته علیه تاج که مدیر شرکت لیگ بود و حتی به کفاشیان هم چه قبل و چه بعد از اینکه مدیر فدراسیون بود، توهین کردید. حتی ترابیان هم که شما را آورد توهین کردید. حتی به وزیر هم توهین کردید. بعد محدودیت جایگاه چه می شود؟ مگر می شود یک نفر بیاید از تمام امکانات ما استفاده کند و همه دوستی مردم مشمول بر حال او شود و با قدرت و ظرفیت فرزند های ما که به صورت ژنتیکی وجود دارد به جام جهانی برویم و این همه هم توهین بشنویم؟ اصلا این اجازه است که توهین به تمام ارکان ساختار شود. منظورم جایگاه دبیرکل نیست.

اگر اخراج بد هست، کی روش به بدترین شکل از امارات اخراج شد/ شخصیت او متناسب با دایره لغاتش است/ مورد نیاز باشد فایل صوتی اش را منتشر می کنم

*خیلی رسانه ها به رفتارها و ادبیات او صحه می گذارند

دبیرکل فدراسیون فوتبال یادآور شد: این صحبت ها به خاطر خودم نیست. من فردا بعد فردا تکلیفم را روشن می کنم ولی این صندلی نیست که هر کسی به او توهین کند و باید احترام آن را نگه داشت. نه این صندلی بلکه هر صندلی دیگر را باید احترام گذاشت. انسان باید جایگاهش را بداند و اگر هم تا الان سکوت کردم فقط به خاطر بحث منافع ملی بوده هست.

اسدی راجع به اینکه او را جادوگر خطاب کردند، گفت: هر کسی شخصیتش متناسب با دایره لغات اوست و نوع رفتاری که انجام می دهد به صورت فیزیکی یا کلامی. که ایشان هم همینطور است و خیلی ها در رسانه ها روی این رفتارهای او صحه می گذارند و یا انتقاد کوچکی می کنند و رد می شوند که آن هم انتقاد نیست. همه کسانی که در این مدت با او کار کرده اند، یک نفر را پیدا کنید که از او رضایت واکنش‌ها دارد. ترابیان این فرد را آورد ولی بدترین برخورد را با او کرد. اصلا در فرهنگ جامعه ما چنین چیزی قابل قبول است؟ اگر ترابیان جوابش را نمی دهد به خاطر این است که او ترسو است؟ خیر او به عنوان برادر شهید و با شخصیت والایی که دارد و هزینه ای که جهت مملکت داده هست، نمی تواند پاسخ دهد؟ اگر پاسخ نمی دهد،ترسو است؟ اصلا کسی اجازه دارد به کسی توهین کند؟

دفاعیه اسدی نسبت به بیانیه سرمربی تیم ملی

* بابت توهین های کی روش همه مقصر هستیم

وی راجع به اینکه آیا کی روش در این سال ها به همه توهین کرده هست، تاکید کرد: از خودمان باید بپرسیم. همه مقصر هستند. از رسانه ها و آن کسی که در تلویزیون برابر او کرنش می کند تا بقیه. کار خوب را باید ستود و کار بد را باید نهی کرد اگر انسان نفاق در سیما و قلبش وجود نداشته باشد. ما از روز اول 2 مطلب گفتیم که به او برخورده هست. من به عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال در تمام دنیا حق ارزیابی و ممیزی سرمربی تیم ملی فوتبال کشورم را دارم یا ندارم؟ ما دانش فنی یک فرد را می خواهیم نه قیافه و صورت و تیپش را که آن هم باید نهادینه شود نه اینکه کالای فنی ارزش را به ما بفروشند. این جهت 500 سال پیش هست. هر چند که کشور عزیزمان ایران کشوری با 7 هزار سال قدمت است.

* سکوت ما به خاطر منافع ملی بوده و هست

دبیرکل فدراسیون فوتبال تصریح کرد: سکوت من باعث می شود که به من هزینه وارد شود هر چند من آدمی نیستم که نسبت به این پرسشها سکوت کنم و حاضرم هزینه ها را پرداخت کنم. من به خاطر مردم کشورم حاضرم بمیرم، فدراسیون فوتبال که دیگر چیزی نیست. پست های بزرگتری دبیرکلی حتی وزارت و ریاست جمهوری هم در قبال فداکاری جهت مردم چیزی نیست. فکر نکنند که به خاطر پست حاضریم هر کاری انجام دهیم. ما جزو آن دسته از افراد نیستیم که این کارها را انجام دهیم. اگر هم خواستید گذشته افراد را ببینید که چه کسانی در چه پست هایی چه شکلی از پست هایشان رفته اند. اگر آدم توانمند نباشد به او پست های خوب نمی دهند و اگر هم استقلال شخصیتی داشته باشد معمولا سخت است زیاد دوام بیاورد. اینها شاخص به شمار می رود.

اسدی افزود: الان از بحران عبور کرده ایم و اهمیتی ندارد چه کسی در این قضایا فدا شود. همین که ملت از افزایش به جام جهانی خوشحال هستند کفایت می کند آنهم در حالی که چقدر خون جگر خوردیم و چقدر پرسشها ایجاد کردند. حالا عده ای این موفقیت ها را مصادره می کنند؛ بنده از همان اول دنبال این صحبت ها نبودم و نیستم. نه روز اول گفتم ما اینکارها را کردیم و نه حالا می گویم.از نگهبان در فدراسیون تا وزیر ورزش و مدیر جمهور که زحمت می کشند ما هم به اندازه سهم خودمان یک ثانیه کارمان را عقب نینداختیم و چیزی که در توان مان بود را جهت مردم انجام دادیم و از آن هم خوشحالیم. سکوت مان هم به خاطر آن بود که منافع ملی حفظ شود در غیر این صورت نه از کسی می ترسیم و نه از کسی حساب می بریم. اصلا ملت ما چنین خصوصیتی دارد.

* با کی روش کاری ندارم ولی وظیفه خودم را مشخص می کنم

وی در مورد اینکه آیا از کی روش شکایت خواهد کرد یا خیر، گفت: کاری به او ندارم بلکه وظیفه خودم را مشخص می کنم. کسی که قلبش جهت منافع ملی می زند دنبال این پرسشها نمی رود. باید از ایشان سؤال کرد که آیا حتی به دوستانش هم در تیم ملی که او را تائید می کردند و برایش هزینه کردند هم رحم نکرد. مثل آب خوردن در شأن یک انسان با آنها هم واکنش‌ها نکرد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در مورد اینکه هیچ موقع به کسی جادوگر نگفته بود، عنوان کرد: ادبیات ایشان متناسب با شخصیت ارزش هست. فرهنگ کشور ما فرهنگ غنی است و ما شعرا و ادبای بزرگی داشتیم و بحث دینی ما هم اجازه نمی دهد با این ادبیات صحبت کنیم. او در کشور غریبه که اینطور صحبت می کند وای به حال کشور خودش.

* دوستانی که در تیم ملی بودند با مجوز چه کسی اخراج شدند؟

اسدی راجع به اینکه کی روش حتی جهت تاج هم تعیین وظیفه کرده هست، گفت: از روز اول گفتیم که حیطه هر فردی باید مشخص باشد. دوستانی که در تیم ملی داشتند تجربه کاری می دیدند، به چه مجوزی اخراج شدند و چه کسی آنها را اخراج کرد؟ خیلی ها به خاطر منافع ملی حرف هایشان را نمی زنند و حرف نمی زنند تا آرامش مردم و خوشحالی مردم خدشه دار نشود. جهت اینکه تلخکامی ایجاد نکنند. اگر قرار باشد یک نفر برد را مصادره کند، بعد بگوید هیچ کسی هیچ کاری انجام نداده هست. هیأت رئیسه، مدیر فدراسیون، وزیر ورزش و حتی مدیر جمهور هم هیچ کاری نکردند. البته مدیر جمهور هم به نمایندگی از مردم محبتش را نثار سرمربی تیم ملی می کند ولی ما باید حواس مان جمع باشد و ما باید جایگاه خودمان را بدانیم.

* رفتن من از بین بردن نیست بلکه ترجیح منافع ملی است

وی در مورد اینکه اگر بخواهد از فدراسیون برود به معنای عقب نشینی نیست تا در ادامه باز هم کی روش بخواهد این رفتارها را تکرار کند، گفت: در طول تاریخ سختى ها و آسانى ها زیاد داشتیم. از بین بردن یک وقت فیزیکی و یک وقت هم پست و سمتی انجام می شود و یک وقت هم به صورت معنوی. اینکه یک نفر باشد یا نباشد، مهم نیست بلکه مهم این است که حرفش را با منطق می زند و حاضر است جهت منافع ملی هزینه کند. با قضایا خیلی راحت می توان کنار آید ولی مگر می شود بر سر منافع ملی معامله کرد؟ الان کار به جایی رسیده و من در نقطه ای هستم که می گویم دیگر این هزینه را نمی کنم تا آرامش به هم نخورد. این اسمش از بین بردن نیست بلکه ترجیح منافع ملی به شمار می رود.

* آیا کی روش مادرزاد جهت تیم ملی کشور عزیزمان ایران گزینش شده است است؟

دبیرکل فدراسیون فوتبال راجع به اینکه او به عقیده کی روش مثل جادوگرها پنهان می شود تاکید کرد: سؤال من این است که او را از کجا آوردند و آیا او مادرزاد گزینش شده است بود؟ اگر این اخراج ها بد است بعد او را هم از امارات به بدترین شکل اخراج کردند. مگر آن موقع شأن و شخصیت نداشت؟ بعد چطور به آن شکل اخراج شد؟ در جاهای دیگر هم همینطور. بعد هنوز او درسش را نیاموخته که بعضی مواقع می گوید من درسم را یاد نگرفته ام؟ نمی خواهم قضایا را شخصی کنم چون علاقه ای به این کارها ندارم و هیچ وقت هم به این شکل صحبت نکرده بودم.

* مورد نیاز باشد فایل صوتی او را منتشر می کنم تا مردم بدانند توهین به وزیر ورزش یعنی چه

اسدی گفت: از روز اول گفتم که کی روش باید در چارچوب کاری خودش باشد و دانش فنی اش را جهت ما نهادینه کند. بقیه حرف هایی که گفته می شود شاید از همان جلسات اول نشأت گرفته و عواقب آن هست. اگر مورد نیاز باشد فایل صوتی جلسه 5 ساعته مان را منتشر می کنم تا مردم بفهمند توهین به وزیر ورزش یعنی چه. منتشر می کنم تا مردم بفهمند ایشان با چه ادبیاتی صحبت کرده هست. تیمم به جام جهانی رفته و دیگر جهت مردم احساس خطر نمی کنم و خیالم راحت هست. هر کسی هم بیاید این قضایا را مدیریت کند چون تیم به جام جهانی رفته برایم اهمیتی ندارد. بعد من با سکوتم پیروز شدم.برای اینکه منافع مردمم را می خواهم اگرچه من نباشم و این مهم نیست.

واژه های کلیدی: فوتبال | توهین ها | جام جهانی | سرمربی تیم ملی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs