byard ایران تاکسی شورای شهر شورای اسلامی

byard: ایران تاکسی شورای شهر شورای اسلامی حمل و نقل عمومی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات معلوم بود که شفر آشنایی کافی از بازیکنان ندارد/ مسیر استقلال را اشتباه می‌بینیم ، طباطبائی

پیشکسوت استقلال اعتقاد است که هنوز سرمربی تازه این تیم از بازیکنان آشنایی کافی پیدا نکرده است. 

معلوم بود که شفر آشنایی کافی از بازیکنان ندارد/ مسیر استقلال را اشتباه می‌بینیم ، طباطبائی

طباطبائی: معلوم بود که شفر آشنایی کافی از بازیکنان ندارد/ مسیر استقلال را اشتباه می بینیم

عبارات مهم : آشنایی

پیشکسوت استقلال اعتقاد است که هنوز سرمربی تازه این تیم از بازیکنان آشنایی کافی پیدا نکرده هست.

هادی طباطبائی در گفت وگو با ایسنا، راجع به مصاف استقلال و فولاد که با تساوی بدون گل به آخر رسید گفت: بازی خوبی را شاهد نبودیم و بازی از کیفیت مورد نیاز برخوردار نبود. استقلال کیفیت مناسبی ارائه نداد. به هرحال این تیم دچار تغییراتی شده است بود ولی تغییری را در زمین شاهد نبودیم و یک بخشی از این عنوان هم بابت واکنش‌ها غیرحرفه ای بود که در هفته گذشته رخ داده بود و با یکسری اسم بازی شد.

معلوم بود که شفر آشنایی کافی از بازیکنان ندارد/ مسیر استقلال را اشتباه می‌بینیم ، طباطبائی

این مساله تاثیر خودش را گذاشته بود. از طرفی مشخص بود که شفر آشنایی کافی را از استقلال ندارد و از سویی دیگر نباید فراموش کنیم که استقلال به افراد وقت چندانی نمی دهد. نحوه چیدمان بازیکنان استقلال و نحوه بازی آنها نشان می داد که شفر آشنایی کافی از بازیکنان را ندارد. البته مصاف جام حذفی که هفته پیش رو برگزار می شود، می تواند به این تیم کمک کند.

وی ادامه داد: از دیروز (جمعه) که مطالب متفاوت را مطالعه می کنم، مدام می بینم که گفته می شود استقلال نیاز به یک تمام کننده دارد. فرض بگیریم که استقلال نیاز به یک مهاجم خوب هم داشته باشد ولی هنگامی که توپ به مهاجم نمی رسد چه فرقی دارد؟ به نظرم مسیر را اشتباه می بینیم. ما باید روی بحث خلق موقعیت زیاد توجه داشته باشیم و این مساله ارتباطی به بحث مهاجم ندارد. یعنی باید توپ به مهاجم برسد تا به گل برسیم. می گویند مالکیت توپ با استقلال بوده ولی باید توجه کنیم که هنگامی که حریف شما به عقب می رود، طبیعتا مالکیت توپ در اختیار شما قرار می گیرد و مالکیتی در این جا اهمیت دارد که به شما وقت گلزنی بدهد و ما چنین چیزی را در بازی با فولاد ندیدیم.

پیشکسوت استقلال اعتقاد است که هنوز سرمربی تازه این تیم از بازیکنان آشنایی کافی پیدا نکرده است. 

به عبارت دیگر مالکیت توپ در زمین خودی بی فایده است و هنگامی که این مالکیت سودمند می شود که ما در زمین حریف این مالکیت را توسعه بدهیم و بتوانیم خلق موقعیت داشته باشیم. تیم فولاد هم آمده بود که شکست نخورد و به دنبال یک امتیاز بود. از طرفی به ضد حملات هم چشم دوخته بود تا به گل برسد.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این پرسش که با توجه به تجربه کار کردن زیر نظر کخ، شفر می تواند به استقلال کمک کند، گفت: کار کردن در استقلال ساده نیست. از طرفی استقلال هم تیم فوق العاده ای هست. این تیم نفرات زیادی دارد که همین امر هم می تواند مسئله ساز شود چون همگی خود را در حد فیکس بازی کردن می دانند. با این حال من امیدوارم شفر با استقلال نتیجه بگیرد.

او در آخر و در پاسخ به این پرسش که نظرش راجع به ماجرای دستیاران شفر چیست، گفت: یکی از مسئولان استقلال از من پرسش کرد و به او گفتم که هرکسی را به عنوان سرمربی گزینش کنید، باید یک مربی خوب داخلی کنار او بگذارید که فضای فوتبال کشور عزیزمان ایران و بازیکنان را بشناسد و باید در این زمینه حتما اقدام شود. بعدها در این باره نظرم را دقیق تر بیان می کنم.

معلوم بود که شفر آشنایی کافی از بازیکنان ندارد/ مسیر استقلال را اشتباه می‌بینیم ، طباطبائی

واژه های کلیدی: آشنایی | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs