byard ایران تاکسی شورای شهر شورای اسلامی

byard: ایران تاکسی شورای شهر شورای اسلامی حمل و نقل عمومی اخبار اقتصادی و بازرگانی

خودکشی زن 35 ساله اهوازی

رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی خوزستان از فوت یک زن بر اثر خودکشی در اهواز خبر داد. خودکشی زن 35 ساله اهوازی عبارات مهم : اهواز ..

ادامه مطلب

سی‌سخت دوباره لرزید

به گزارش ایسنا، زمین لرزه ای با شدت ۲.۷ درجه در مقیاس ریشتر ساعت ۹ و ۵۰ دقیقه و ۳۷ ثانیه روز پنجشنبه، ۱۳ اردیبهشت ماه شهر سی سخت را لرزاند. سی..

ادامه مطلب

قصاص جهت مردی که شوهر زن موردعلاقه‌اش را کشت

زنی جوان به نام مریم سال گذشته نزد کارآگاهان پلیس آگاهی استان فارس رفت و از مفقودشدن شوهرش خبر داد. قصاص جهت مردی که شوهر زن موردعلاقه اش را کش..

ادامه مطلب

۱۰ مجروح اتفاق تروریستی ناصریه عراق در حال انتقال به کشور عزیزمان ایران

سخنگوی وزارت‌ بهداشت از انتقال ۱۰ مجروح اتفاق تروریستی ناصریه عراق به کشور خبر داد. ۱۰ مجروح اتفاق تروریستی ناصریه عراق در حال انتقال به ایران..

ادامه مطلب

عکس ، شرح قتل به وسیله خواننده زیرزمینی + جنایت به خاطر دزدی تجهیزات ضبط موزیک

خواننده زیرزمینی که مدیر یکی از استریوهای ضبط صدا را به قتل رسانده هست، مدعی شد به خاطر دزدی تجهیزات ضبط موزیک دست به این قتل زده است.  ..

ادامه مطلب

جزییات شلیک به پدر و پسر در ملارد

پلیس غرب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد تیراندازی در ملارد به یک پدر و پسر به علت مزاحمت انجام شده است است. جزییات شلیک به پدر و پسر در..

ادامه مطلب

حمله سریالی و شبانه به اعضای شورای شهر پرند ، پرونده عجیب در پرند

حملات سریالی عده‌ای از اراذل و اوباش به اعضاء شورای شهر پرند، تبدیل به یک معضل در این شهر شده است است. پرونده عجیب در پرند/ حمله سریالی و شبانه ب..

ادامه مطلب

دستگیری 25 دختر و پسر در پارتی شبانه در پیتزا فروشی

25 دختر و پسر جوان که در یک پیتزا فروشی در حال رقص و پایکوبی بودند به وسیله ماموران پلیس دستگیر شدند.  دستگیری 25 دختر و پسر در پارتی شبانه در..

ادامه مطلب