byard ایران تاکسی شورای شهر شورای اسلامی

byard: ایران تاکسی شورای شهر شورای اسلامی حمل و نقل عمومی اخبار اقتصادی و بازرگانی

ارکستر سمفونیک پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از جام‌جهانی روی صحنه می‌رود

ارکستر سمفونیک پایتخت کشور عزیزمان ایران به رهبری شهرداد روحانی، چهاردهم و پانزدهم تیر در تالار وحدت به روی صحنه می‌رود. ارکستر سمفونیک پایت..

ادامه مطلب

مخوف ترین قاتلان سریالی دنیا

هو وانلین یکی از مشهورترین و البته منفورترین قاتلان سریالی در تاریخ چین است که 146 نفر را به قتل رساند ولی با این حال جزو قاتلان 200+ محسوب می شود آیا که..

ادامه مطلب

تصویر + اعتراف نرگس محمدی به یک فقره دزدی!

به گزارش جام جم آنلاین،نرگس محمدی بازیگر سینما و تلویزیون که با بازی در سریال ستایش مورد توجه مخاطبان قرار داده شد منشتر شدن این تصویر در اینستاگرامش ن..

ادامه مطلب

دو فیلم سینمایی بدون تاريخ بدون امضا و ناپديد شدن نمایندگان کشور عزیزمان ایران در جشنواره فيلم ونيز۲۰۱۷

روز گذشته، نشست مطبوعاتي هفتادوچهارمين جشنواره فيلم ونيز براي معرفي فيلم هاي حاضر در بخش هاي اصلي اين رويداد سينمايي برگزار شد. در بخش افق هاي اين روي..

ادامه مطلب

پوستر «شکلاتی» رونمایی شد

پوستر فیلم سینمایی «شکلاتی» جهت حضور در سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان رونمایی شد. پوستر «شکلاتی» رونمایی شد ع..

ادامه مطلب

پست علیخانی بعد از قسمت اول ماه عسل

احسان علیخانی بعد از اتمام قسمت اول برنامه «ماه عسل» پستی را در اینستاگرام منتشر کرد. پست علیخانی بعد از قسمت اول ماه عسل عبارات مهم : تصو..

ادامه مطلب

حمایت «نیکول کیدمن» از فیلمسازان زن

«نیکول کیدمن» که روزهای شلوغی را در جشنواره فیلم کن پشت سر می‌گذارد، گفت که دوست دارم هر ۱۸ ماه در فیلم یک کارگردان زن بازی کنم.  حمایت «ن..

ادامه مطلب

تصویر + ناصر ملک‌مطیعی در کنسرت محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار تصویری از حضور ناصر ملک‌مطیعی در کنسرتش را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.  ناصر ملک مطیعی در کنسرت محمدرضا گلزار+ عکس ..

ادامه مطلب